Wycena

WYCENA ZABUDOWY BALKONU

Ceny są ustalane na miejscu w domu klienta po dokładnym pomiarze. Orientacyjną cenę możemy podać mailowo po przesłaniu do nas wymiarów lub podać telefonicznie. Podana cena zabudowy balkonu jest ceną orientacyjną. Ostateczna cena zabudowy balkonu zostanie podana po dokładnym pomiarze balkonu w domu klienta.

Pierwszy przyjazd na pomiar i wycenę do klienta jest bezpłatny. W przypadku gdy klient nie zdecyduje się za pierwszym razem, za kolejny przyjazd liczymy 50 zł.

Przy wycenie orientacyjnej ramowej zabudowy balkonu podawana jest cena tylko zabudowy balkonu w systemie ramowym z profili aluminowych w kolorze anoda, przy standardowym wypełnieniu szkła o grubości 4mm. Dodatkowe produkty takie jak dach czy okapnik lub zabudowa dolnej częsci balkonu płytą poliwęglanową jest liczona dodatkowo. W cenę jest już wliczony montaż. 

Ceny mogą ulec zmianie także w przypadku gdy klient zażyczy sobie inny pakiet szybowy np: szybę zespoloną 4.10.4, bezpieczną 3.3.1 lub flot specjalny (szyby samoczyszcące, refleksyjne).

 

Zabudowa balkonu poniżej balustrady:

- płytą poliwęglanową o grubości 8 mm

- płytą poliwęglanową o grubości 10 mm

 

Elementy dodatkowe, które można zamontować w zabudowie balkonu:

- Zamek uniwersalny (jeden klucz pasujący do wszystkich zamków zabudowy balkonu)

- Okapnik

- Dach z poliwęglanu na konstrukcji aluminiowej

- Zmiana koloru zabudowy balkonu - dodatkowe 30% wartości zabudowy.

 

Serwis pogawrancyjny - koszt przyjazdu na terenie Krakowa 50 zł + cena za użyty materiał podczas serwisu.

 

PROJEKT ZABUDOWY BALKONU:

Jeżeli jest wymagany od Spółdzielni Mieszkaniowej bądź Administracji Domu, projekt zabudowy balkonu to współpracujemy z Panią architekt, osobą uprawnioną, która przygotuje dla Państwa profesjonalny projekt zabudowy balkonu potrzebny do złożenia w Urzędzie Gminy (Miasta). W Krakowie jest to Urząd Miasta Krakowa, Wydział Architektury i Urbanistyki. Cena za projekt jest ustalana indywidualnie.