Daszki i zadaszenia

Daszki stanowią ochronę wejść do budynków oraz ochronę balkonów, loggi i tarasów na najwyższych piętrach budynków przed opadami atmosferycznymi. Dodatkowym wykończeniem daszków są ścianki boczne będące rodzajem wiatrołapu.

 

dach z płyty poliwęglanowej

Wykonujemy daszki oraz zadaszenia z poliwęglanu i aluminium na dowolny wymiar.

Jako poszycie daszków wykorzystujemy lekkie płyty poliwęglanowe komorowe bezbarwne lub brązowe mleczne. Odporne na warunki atmosferyczne i na uderzenia, nie wymagające konserwacji, a przede wszystkim niewygórowana cena sprawia, że płyty poliwęglanowe komorowe to najchętniej wybierany rodzaj poliwęglanu. Poliwęglan komorowy znakomicie nadaje się do zastosowań na daszki, zadaszenia i wszędzie tam gdzie wymagane jest zastosowanie materiału o wysokiej przepuszczalności światła i niewielkim ciężarze.

 

Poliwęglan komorowy znalazł zastosowanie w budownictwie indywidualnym m.in.: do zadaszeń tarasów i ogrodów zimowych, do zadaszeń zabudowy balkonów i werand, jako wypełnienie wszelkiego rodzaju daszków, świetlików dachowych, do konstrukcji wiatrołapów i wiat, ścianek działowych, a także jako wypełnienie balustrad balkonów i klatek schodowych.

dach-z-poliweglanu3.jpg

 

Zdjęcia na naszej stronie są naszymi realizacjami.

 

Zdjęcia zadaszeń z konstrukcji aluminiowej pokrytej poliwęglanem.